Krizové poradenství pro firmy exportující na Ukrajinu a do Ruska

Svaz průmyslu a dopravy ČR a jeho členské společnosti se snaží pomoci řešení následků situace na Ukrajině.

Foto: Shutterstock

Pro Svaz průmyslu a dopravy, jako největší zaměstnavatelský Svaz v Česku, mají v tuto chvíli prioritu lidé - ať již občané Ukrajiny v Česku, kolegové a zaměstnanci, tak jejich rodinní příslušníci na Ukrajině. Svaz proto jedná s relevantními úřady a především poskytuje informační servis na svých stránkách https://www.spcr.cz/ukrajina-aktuality, na kterých nyní naleznete i informace k sankcím a mezinárodnímu obchodu. Pomoc konkrétním lidem, kteří jsou přímo ohroženi probíhajícím válečným konfliktem, by v tuto chvíli měla být prioritní. Svaz chce využít velké šíře firem, které zastupuje a spojit síly. 

Pokud potřebujete nebo nabízíte pomoc směrem k zaměstnancům z Ukrajiny, případně máte dotaz ohledně sankcí a dopadů na mezinárodní obchod, obraťte se na spcr@spcr.cz. Svaz průmyslu je připraven vám v tomto ohledu poskytnout plnou součinnost.

Může vás zajímat:

Celé aktuální stanovisko Svazu průmyslu a dopravy ČR k probíhající ruské invazi na Ukrajinu vydané ráno 24. 2. 2022 si můžete přečíst zde, v anglickém jazyce je pak dostupné zde.


Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články