Nejlepší podnikoví právníci budou oceněni 30. září

Ocenění Podnikový právník 2021 se bude udělovat ve čtvrtek 30. září. Termín oznámilo vedení Unie podnikových právníků ČR. Slavnostní večer se odehraje v historických prostorách Občanské plovárny v Praze.

Podnikový právník 2021
Foto: Pixabay

„Podnikový právník se koná už podesáté. Za ono desetiletí se z původně menší události stala renomovaná akce. Záměr je však stále tentýž jako na začátku – vyzdvihnout mimořádné počiny a ukázat, že podnikoví právníci v žádném případě nejsou jen rutinéři nezajímavých úkonů,“ sdělila Jitka Hlaváčková, viceprezidentka Unie podnikových právníků ČR (UPP ČR), která vznik ocenění v roce 2012 iniciovala.

Ocenění se bude předávat v šesti kategoriích. Nominovat kandidáty může veřejnost do 21. července prostřednictvím online formuláře: https://forms.gle/JRoRrZ4WANd39Fiw7.

Vítěze vybere odborná porota. Zasednou v ní prezidentka UPP ČR Marie Brejchová, viceprezidentka Jitka Hlaváčková, člen Rady Miroslav Mrázek a dále laureáti ocenění za rok 2020 Dominika Kozáková, Petra Nádr, Radim Ranič a Radek Doležal (na snímku zleva).

„Nominované máme už ve všech kategoriích, ale ještě není nic uzavřeno. Nominace stále probíhají. Ke každé je přitom nutné uvést i odůvodnění, proč je daná osoba navrhována k ocenění. Věřím, že i tentokrát najdeme v nominacích objektivně nejlepší laureáty,“ uvedl člen Rady UPP ČR Miroslav Mrázek.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články