Menu

Změny v legislativě

Nařízení o příspěvku ke zmírnění sociálních dopadů souvisejících s restrukturalizací podniků zabývajících se těžbou černého uhlí

Změny v legislativěVyšlo ve Sbírce zákonůMgr. Martin Glogar12.06.2016
Mgr. Martin Glogar12.06.2016

Dne 27.5.2016 bylo ve Sbírce zákonů publikováno pod č. 167/2016 Sb. nařízení vlády o příspěvku ke zmírnění sociálních dopadů souvisejících s restrukturalizací a útlumem činnosti právnických osob v insolvenci zabývajících se těžbou černého uhlí.

Náhled dokumentu v právním informačním systému CODEXIS

Nařízením vydaným k provedení zákona o rozpočtových pravidlech vláda stanovuje příspěvek ke zmírnění sociálních dopadů souvisejících s restrukturalizací a útlumem činnosti právnických osob v insolvenci zabývajících se těžbou černého uhlí a podmínky a způsob jeho poskytování. Dle přílohy k nařízení se pro jeho účely určenou těžební společností v tomto případě rozumí OKD, a.s. Příspěvek má z prostředků státního rozpočtu poskytovat Ministerstvo průmyslu a obchodu.

S účinností nařízení se zrušuje nařízení vlády č. 287/2001 Sb., o příspěvku souvisejícím s restrukturalizací a útlumem hnědouhelného hornictví, a to včetně své novely.

Nařízení nabylo účinnosti dnem 1.6.2016.

Mgr. Martin Glogarprávník a analytik oddělení právních systémů ATLAS consulting spol. s r.o.
0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři