Usnesení vlády o přijetí krizového opatření týkajícího se specialistů a klíčových zaměstnanců z Korejské republiky nezbytných pro realizaci investice ve společnosti Hyundai

Dne 24. 4. 2020 bylo ve Sbírce zákonů publikováno pod č. 203/2020 Sb. usnesení vlády České republiky o přijetí krizového opatření.

Mgr. Martin Glogarprávník a analytik oddělení právních systémů , ATLAS consulting spol. s r.o.
Náhled dokumentu v právním informačním systému CODEXIS

Prostřednictvím tohoto usnesení vydaného s odkazem na čl. 5 a 6 ústavního zákona o bezpečnosti České republiky a v návaznosti na usnesení vlády o vyhlášení nouzového stavu vláda stanovila, že vstup specialistů a klíčových zaměstnanců z Korejské republiky nezbytných pro realizaci první fáze investice ve společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. v souvislosti se zahájením výroby nového ekologického modelu automobilu na území České republiky je v zájmu České republiky.

V návaznosti na to uložila ministrům vnitra a zahraničních věcí provést s tím související nezbytná opatření a dále příslušným krajským hygienickým stanicím, aby u osob, které takto na území České republiky vstoupí, rozhodly o vhodných karanténních opatřeních v souladu se zákonem o ochraně veřejného zdraví.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Sdílejte článek
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři