Vyhláška o oznamování údajů obhospodařovatelem a administrátorem investičního fondu České národní bance

Dne 4. 6. 2020 byla ve Sbírce zákonů publikována pod č. 267/2020 Sb. vyhláška o oznamování údajů obhospodařovatelem a administrátorem investičního fondu a zahraničního investičního fondu České národní bance.

Mgr. Martin Glogarprávník a analytik oddělení právních systémů , ATLAS consulting spol. s r.o.
Náhled dokumentu v právním informačním systému CODEXIS

V návaznosti na zákon o České národní bance a zákon o investičních společnostech a investičních fondech stanovuje rozsah, strukturu, formu, způsob a lhůty předkládání informací podle § 41 odst. 3 zákona o České národní bance a pro oznamování údajů uvedených v § 462 až 464, § 466 odst. 1, 2 a 4, § 468 a § 469 písm. b) zákona o investičních společnostech a investičních fondech České národní bance, a to obhospodařovatelem investičního fondu a zahraničního investičního fondu, který má povolení k činnosti udělené Českou národní bankou nebo který je zahraniční osobou, osobou srovnatelnou s obhospodařovatelem zapsanou v seznamu vedeném Českou národní bankou, a nakonec hlavním administrátorem investičního fondu a zahraničního investičního fondu.

Nahrazuje dosavadní právní úpravu prezentovanou vyhláškou č. 249/2013 Sb., o oznamování údajů obhospodařovatelem a administrátorem investičního fondu a zahraničního investičního fondu České národní bance, jež se s účinností nové vyhlášky zrušuje.

Ta své účinnosti přitom nabývá dnem 1. 7. 2020.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Sdílejte článek
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři