Menu

Aktuality

Ani letos na kongresu Právní prostor nebude chybět Libor Vávra

Aktualityredakce14.04.2016
redakce14.04.2016

Předseda Městského soudu v Praze, bývalý viceprezident a ve dvou volebních obdobích prezident Soudcovské unie ČR, nyní její čestný prezident. To je JUDr. Libor Vávra, pravidelný účastník kongresu Právní prostor. Ani letos v dubnu nebude v hotelu Jezerka v Seči u Chrudimi chybět.

Libor Vávra patří mezi nejoblíbenější přednášející. Na portále Právní prostor si můžete přečíst jeho loňský příspěvek na téma K čemu slouží 3 stupně a 4 články v trestním právu

Doktor Vávra absolvoval Právnickou fakultu UK v roce 1986, kde následně získal titul JUDr. Soudcem se stal roku 1989, nejprve působil u Obvodního soudu pro Prahu 10, od roku 1994 je členem odvolacího senátu Městského soudu v Praze. V roce 1999 byl jmenován předsedou Obvodního soudu pro Prahu 1. Nyní působí jako předseda Městského soudu v Praze. Jeho specializací je trestní právo, které také vyučuje na Vysoké škole manažerské informatiky a ekonomiky v Praze. Je členem vědecké rady Právnické fakulty UK. V letech 2005 až 2011 byl také členem správní rady Transparency International.

Více se o kongresu Právní prostor 2016 dozvíte na internetových stránkách http://www.kongrespravniprostor.cz/.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři