Menu

Aktuality

Havel, Holásek & Partners je podle studentů právnických fakult v ČR nejžádanějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi

AktualityHAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář13.03.2017
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář13.03.2017

Největší česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners získala třetí rok po sobě prvenství v žebříčku TOP Zaměstnavatelé a i v roce 2017 se stala nejžádanějším zaměstnavatelem v České republice mezi advokátními kancelářemi. Studenti právnických fakult s nejlepšími studijními výsledky navíc zařadili kancelář v letošní anketě poprvé i na první místo v kategorii Právník, kde v předchozích ročnících dominovaly mezinárodní právnické firmy. Výsledky studie zveřejnila Asociace studentů a absolventů.

„Jestli je pro současný právnický trh něco typické, pak je to konkurence v oblasti náboru mladých talentovaných právniček a právníků. Jsme velmi potěšeni, že naše kancelář je z pohledu nastupující právnické generace vnímána jako prestižní a atraktivní zaměstnavatel. Od studentů s nejlepšími studijními výsledky jsme dokonce letos obdrželi více preferenčních hlasů, než zahraniční kanceláře, jež byly i v době mého studia pro většinu studentů tou nejvyšší metou. Za účast v anketě všem studentům děkuji a věřím, že s řadou z nich zahájíme úspěšnou spolupráci,“ říká k anketě TOP Zaměstnavatelé 2017 řídící partner Havel, Holásek & Partners Jaroslav Havel.

Výsledky studie TOP Zaměstnavatelé 2017 korespondují s postavením kanceláře na právním trhu. Ta je dlouhodobě největší a nejdynamičtější právnickou firmou ve střední a východní Evropě; v současné době zaměstnává ve svých čtyřech kancelářích v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě více než 180 právníků a cca 80 studentů převážně právnických fakult.

„Studenti, kteří se stanou součástí našeho týmu, získávají nejenom okamžitý přístup k rozsáhlému firemnímu know-how, ale především dostávají hned na počátku své kariéry možnost pracovat po boku špičkových odborníků a zkušených seniorních právníků pro ty nejnáročnější klienty z řad národně i celosvětově nejúspěšnějších firem ve svých oborech," dodává Jaroslav Havel.

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners nabízí svým zaměstnancům také výjimečné pracovní zázemí. Pražská kancelář sídlí od roku 2014 v moderním a architektonicky nadčasovém Florentinu, které bylo v tentýž rok vyhlášeno v prestižní mezinárodní soutěži Central & Eastern European Real Estate Quality Awards (CEEQA) nejlepším kancelářským prostorem ve střední a východní Evropě. Brněnská kancelář se v roce 2015 přestěhovala do Titania, moderního komplexu administrativních budov v centru Brna, a do exkluzivních administrativních prostor v nově vznikající čtvrti Zuckermandel pod Bratislavským hradem se v polovině letošního roku přestěhuje i slovenská kancelář.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři