Státním tajemníkem úřadu Ministerstva spravedlnosti je Jan Lišák

Ministerstvo spravedlnosti má od dnešního dne svého státního tajemníka. Stal se jím Jan Lišák, který několik let působil na ministerstvu jakožto ředitel personálního odboru. Do funkce jej dnes, na základě výsledků výběrového řízení, jmenoval náměstek ministra vnitra pro státní službu Josef Postránecký.

Jsem rád, že ve výběrovém řízení na post státního tajemníka uspěl kandidát, který je na ministerstvu jako doma, a může tedy okamžitě převzít novou agendu, aniž by se musel s chodem úřadu nejprve seznamovat. Již se velice těším na vzájemnou budoucí spolupráci, jejímž výstupem by měla být celková profesionalizace úřadu,“ komentoval dnešní jmenování Jana Lišáka do funkce státního tajemníka úřadu Ministerstva spravedlnosti ministr spravedlnosti Robert Pelikán.            

Mgr. Jan Lišák vystudoval andragogiku na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Na Ministerstvu spravedlnosti působí - s krátkou přestávkou, během které pracoval pro Ministerstvo vnitra - již od roku 2000. Začínal jako odborný referent personálního odboru, poté působil jako vedoucí oddělení organizace a vzdělávání a následně se stal ředitelem personálního odboru, resp. odboru rozvoje lidských zdrojů.   

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Další články

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu