Už brzy se dozvíme jména nejlepších podnikových právníků

Ocenění Podnikový právník 2022 se bude konat 20. září. Slavnostní večer proběhne v Praze v Občanské plovárně. Unie podnikových právníků ČR na něm vyznamená celkem šest laureátů, kteří uspěli v jednotlivých kategoriích.

Příležitost ocenit vynikající experty a praktiky podnikového práva se odehraje už pojedenácté. Vyhlášeny jsou tyto kategorie: občanské právo, hospodářská soutěž, compliance, technologické právo, perspektiva pro právníky mladší 40 let a podniková právní kancelář.

Unie obdržela od veřejnosti dohromady 49 nominací. Rozhoduje o nich porota, kterou vede prezidentka Marie Brejchová: „Není to snadné rozhodování. Sešly se nominace na skutečně kvalitní kandidáty, esa ve svém oboru. Do užšího kola jsme nakonec poslali 11 nominací a budeme o nich ještě rokovat. Každopádně rozhodnutí poroty je tajné až do okamžiku vyhlášení výsledků v rámci slavnostního večera.“ 

V porotě dále usedli členové Výkonného výboru Unie podnikových právníků Jitka Hlaváčková a Richard Baček a vybraní laureáti minulého ročníku ocenění Karolina Helebrantová, Suzana Hakobjan, Jiří Hrádek a Lukáš Krejčí.

Nominovaní kandidáti mohou obdržet ocenění za svůj konkrétní počin v praktické činnosti, za společenský význam nebo dopad své práce, za publikační, legislativní nebo jinou činnost mající významný přínos pro podnikovou právní praxi či například za publikační a lektorskou činnost. 

Záštitu nad akcí převzali ministr spravedlnosti Pavel Blažek a Svaz průmyslu a dopravy České republiky.

Podrobnosti o jednotlivých ročnících Podnikového právníka naleznete na webu: www.uppcr.cz/cs/o-unii/podnikovy-pravnik/.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články