Menu

Aktuality

Michal Žižlavský k insolvenci na kongresu Právní prostor

Aktualityredakce06.03.2016
redakce06.03.2016

Je možná záchrana životaschopného podniku v insolvenci? Na tuto otázku na dubnovém kongresu Právní prostor odpoví JUDr. Michal Žižlavský.

Michal Žižlavský se věnuje obchodnímu právu. Zaměřuje se na oblast insolvence a restrukturalizace korporací a programy ochrany před riziky, která souvisejí s rozhodovacími procesy.   

V průběhu své praxe působil několik let jako soudce. Získal zkušenosti z mnoha set soudních řízení jako soudce, advokát a insolvenční správce. Je ohlášeným společníkem právnické osoby, která působí jako insolvenční správce se zvláštním povolením pro řešení úpadku korporací, bank a finančních institucí. Věnuje se reorganizacím podniků podle nové právní úpravy a souvisejícím transakcím a investicím do „distressed“ aktiv. Je členem představenstva České advokátní komory, předsedou odborné sekce České advokátní komory pro insolvenční právo a předsedou Rady expertů Asociace insolvenčních správců. Zkouší advokáty z oboru obchodního práva. Působil jako člen Legislativní rady vlády. Podílí se na tvorbě legislativy.

Více se o kongresu Právní prostor 2016 dozvíte na internetových stránkách http://www.kongrespravniprostor.cz/.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři