Aktuality | Natálie Tůmová | 27.11.2018

Sedmý ročník konference PVVS zahájen

Sedmý ročník konference PVVS zahájen

V Paspově sále na pražském Smíchově dnes probíhá konference Právo ve veřejné správě. Účastníky čeká nabitý program jak během dopoledne, tak i odpoledne. Každý ze sedmi přednášejících má 35 min na své vystoupení a dalších 10 min na navazující diskusi. Moderátorem celé akce je Mgr. et Mgr. Michal Vávra.

Natálie Tůmová

redaktorka

Natálie Tůmová

redaktorka

Nejprve vystoupila JUDr. Kateřina Černá na téma E-governmentu a digitalizace. Na ni naváže Mgr. Jana Pattynová, LL.M. s příspěvkem, ve kterém shrne uplynulých šest měsíců s GDPR a dopolední blok uzavře JUDr. Jiří Kapras se svým příspěvkem o oznamovací povinnosti veřejných funkcionářů.

Po obědě nás čeká svobodný přístup k informacím se zaměřením na zpřístupnění platů úředníků v podání JUDr. Miroslava Mocka, MPA a nakládání s obecným majetkem a jeho trestněprávními aspekty přednese JUDr. Jakub Blažek. 

Předposledním přednášejícím bude JUDr. Jiří Buryan, LL.M, Ph.D., který představí aktuální novinky v oblasti územního plánování a stavebního řádu, a to jak v legislativě, tak v judikatuře. Konferenci uzavře Mgr. Miroslav Knob na téma veřejné zakázky a jejich povinná elektronizace.

konference právo ve veřejné správě

Líbil se vám náš článek? Ohodnoťte ho, prosím.

Diskuze k článku 0 komentářů

Všechny komentáře se zobrazí po vstupu do diskuze

Vstoupit do diskuze

Nejoblíbenější články