Sedmý ročník konference PVVS zahájen

V Paspově sále na pražském Smíchově dnes probíhá konference Právo ve veřejné správě. Účastníky čeká nabitý program jak během dopoledne, tak i odpoledne. Každý ze sedmi přednášejících má 35 min na své vystoupení a dalších 10 min na navazující diskusi. Moderátorem celé akce je Mgr. et Mgr. Michal Vávra.

Nejprve vystoupila JUDr. Kateřina Černá na téma E-governmentu a digitalizace. Na ni naváže Mgr. Jana Pattynová, LL.M. s příspěvkem, ve kterém shrne uplynulých šest měsíců s GDPR a dopolední blok uzavře JUDr. Jiří Kapras se svým příspěvkem o oznamovací povinnosti veřejných funkcionářů.

Po obědě nás čeká svobodný přístup k informacím se zaměřením na zpřístupnění platů úředníků v podání JUDr. Miroslava Mocka, MPA a nakládání s obecným majetkem a jeho trestněprávními aspekty přednese JUDr. Jakub Blažek. 

Předposledním přednášejícím bude JUDr. Jiří Buryan, LL.M, Ph.D., který představí aktuální novinky v oblasti územního plánování a stavebního řádu, a to jak v legislativě, tak v judikatuře. Konferenci uzavře Mgr. Miroslav Knob na téma veřejné zakázky a jejich povinná elektronizace.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři