Soutěž o nejlepší článek "Ukaž svou kreativitu II" odstartována!

Redakce Právního prostoru ve spolupráci s právním informačním systémem CODEXIS ACADEMIA vyhlašuje soutěž o nejlepší článek s právní tematikou.

Zajímá Vás oblast práva ve veřejné správě? Ukažte svou kreativitu a pošlete nám článek zaměřený na některé z témat, kterými se bude zabývat odborná konference Právo ve veřejné správě 2014 (program konference naleznete na www.pvvs.cz/program).

 Není důležité, zda Váš příspěvek bude podán formou úvahy, analýzy či jakékoliv jiné literární formy. Jediné, co Vás může omezit, je délka příspěvku, která je stanovena na max. 5 000 znaků. Vaše příspěvky zasílejte nejpozději do 15. října 2014 na adresu redakce@pravniprostor.cz. Podrobná pravidla soutěže naleznete na webu www.codexisacademia.cz.

Zaslané články bude hodnotit odborná porota, ve které zasednou Mgr. František Korbel, Ph.D., JUDr. Lukáš Bohuslav, Ph.D., JUDr. Ing. Petra Gříbková a Klára Švandelíková.

Na tři nejúspěšnější autory čekají hodnotné a prestižní ceny – řádné vstupné na odbornou konferenci Právo ve veřejné správě 2014, kde budou vítězové zároveň vyhlášeni, zveřejnění článků na našem právním portálu a také věcné odměny.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Další články

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu