Startujeme X. ročník soutěže Ukaž svou kreativitu

CODEXIS ACADEMIA, ve spolupráci s redakcí právního portálu Právní prostor.cz a Svazem průmyslu a dopravy České republiky, vyhlašuje další kolo úspěšné soutěže studentů právnických fakult o nejlepší článek s právní tematikou.

Je tady 10. ročník soutěže UKAŽ SVOU KREATIVITU pro studenty právnických fakult. 

Lákají Tě témata, o kterých budou přednášet přední osobnosti českého práva na kongresu Právní prostor 2023? Napiš článek na Tebou vybrané téma a pojeď s námi na kongres jako řádný účastník! Pravidla jsou jednoduchá a ve hře jsou i další hodnotné a prestižní ceny!

Není důležité, zda bude Tvůj příspěvek podán formou úvahy, analýzy či jakékoliv jiné literární formy. Jediné, co Tě může omezit, je délka příspěvku, která je stanovena na max. 5 000 znaků (včetně mezer a poznámek pod čarou). Příspěvek pošli nejpozději do 6. dubna 2023 na adresu redakce@pravniprostor.cz. Podrobná pravidla soutěže nalezneš na webu https://codexis.cz/pro-studenty/.

Zaslané články bude hodnotit odborná porota, ve které zasednou prof. JUDr. Hana Marková CSc., JUDr. Jitka Hlaváčková, JUDr. Ing. Petra Gříbková, Mgr. et Mgr. Michal Vávra a Mgr. et Mgr. Zuzana Cholastová.

Na tři nejúspěšnější autory čekají hodnotné a prestižní ceny – řádné vstupné na odborný kongres Právní prostor 2023, kde budou vítězové zároveň vyhlášeni v rámci galavečera kongresu, zveřejnění článků na našem právním portálu a také věcné odměny.

Více o kongresu Právní prostor se dozvíš na www.kongrespravniprostor.cz.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články