Pracovní právo pro personalisty 2019

V rámci programu celoživotního vzdělávání opět od ledna 2019 proběhne kurz Pracovní právo pro personalisty. Garantkou tohoto kurzu je vedoucí katedry PhDr. Renata Kocianová, Ph.D., Odbornou garantkou a lektorkou kurzu je Mgr. Romana Náhlíková Kaletová, advokát specializující se na pracovní právo. Ku

V rámci programu celoživotního vzdělávání opět od ledna 2019 proběhne kurz Pracovní právo pro personalisty. Garantkou tohoto kurzu je vedoucí katedry PhDr. Renata Kocianová, Ph.D., Odbornou garantkou a lektorkou kurzu je Mgr. Romana Náhlíková Kaletová, advokát specializující se na pracovní právo.

Kurz je zaměřen na pracovní právo jako významnou oblast efektivního personálního řízení, kromě zákoníku práce se orientuje na související právní předpisy, využívána je česká a evropská judikatura napomáhající účastníkům porozumění problematice a jejímu využívání v praxi. Součástí kurzu je nejen řešení obecných praktických příkladů z personální praxe, ale účastníci mají v rámci setkání k jednotlivým tématům prostor pro své dotazy.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Sdílejte článek
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři