Den otevřených dveří - Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci pořádá pro všechny uchazeče a zájemce o studium Den otevřených dveří. Podrobné údaje o nabízených studijních programech, obsahu studia jednotlivých oborů, požadavcích na přijetí ke studiu, o uplatnění absolventů v praxi apod. budou zájemcům podávány

Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci pořádá pro všechny uchazeče a zájemce o studium Den otevřených dveří. Podrobné údaje o nabízených studijních programech, obsahu studia jednotlivých oborů, požadavcích na přijetí ke studiu, o uplatnění absolventů v praxi apod. budou zájemcům podávány v rámci dvou totožných informativních vstupů, které se uskuteční v 10,00 a 12,00 hodin za účasti zástupců vedení Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. K dispozici budou informační materiály k přijímacímu řízení pro akademický rok 2015/2016.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu