Menu

Akce

Evan Wolfson: Same-sex marriage in the USA

Akce22.05.2017
22.05.2017

Vážení příznivci Common Law Society,společně s Právnickou fakultou Univerzity Karlovy a spolkem Charlie jsme si pro Vás připravili diskusi s Evanem Wolfsonem na téma "Same-sex marriage in USA".Evan Wolfson, americký právník a aktivista LGBT, je považován za otce a leadra hnutí za rovnost manželství.

Vážení příznivci Common Law Society,

společně s Právnickou fakultou Univerzity Karlovy a spolkem Charlie jsme si pro Vás připravili diskusi s Evanem Wolfsonem na téma "Same-sex marriage in USA".

Evan Wolfson, americký právník a aktivista LGBT, je považován za otce a leadra hnutí za rovnost manželství. V roce 2003 se stal zakladatelem a prezidentem Freedom to Marry, organizace podporující manželství pro gay a lesbické páry ve Spojených státech a po celém světě. Je autorem knih “Proč je manželství důležité” a “Amerika, rovnost a právo gayů a leseb na manželství”. Časopis Time jej v roce 2004 zařadil mezi 100 nejvlivnějších lidí na světě. Je profesorem na Columbia Law School, Rutgers Law School a Whittier Law School. V případu Boy Scouts of America v. Dale byl obhájcem před Nejvyšším soudem USA. 

Diskuse bude probíhat v angličtině.

Budeme se těšit na Vaši účast,
Vaše Common Law Society

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři