Jak na smlouvy po 1.1.2014

NOZ přinesl řadu změn v obecném závazkovém právu. Změnily se pravidla uzavírání smluv, pravidla pro změnu závazků i jejich zánik. Na jedné straně rozšiřuje možnosti smluvních stran regulovat si svůj vztah smlouvou, na druhou stranou přinesl řadu omezení, které v dosavadní úpravě nebyla. Seminář se b

NOZ přinesl řadu změn v obecném závazkovém právu. Změnily se pravidla uzavírání smluv, pravidla pro změnu závazků i jejich zánik. Na jedné straně rozšiřuje možnosti smluvních stran regulovat si svůj vztah smlouvou, na druhou stranou přinesl řadu omezení, které v dosavadní úpravě nebyla. Seminář se bude věnovat novinkám, které nový občanský zákoník v této oblasti přinesl a vysvětlí jejich praktickou využitelnost a zároveň upozorní na jejich limity. Přednášet bude JUDr. Milan Hulmák, Ph.D., katedra občanského práva a pracovního práva PF UP, člen rekodifikační komise Ministerstva spravedlnosti k novému občanskému zákoníku, člen pracovní skupiny Komise pro aplikaci nové civilní legislativy, advokát, rozhodce.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu