Pracovněprávní spory – co od vás soudce (ne)chce slyšet?

Ačkoli je vždy lepší řešit všechny možné i nemožné pracovněprávní spory smírnou cestou, čas od času je dohoda mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem nedosažitelná. Poté přichází moment, kdy jedna ze stran je nucena uplatnit své právo na straně žalující, a druhá naopak účinně se bránit na straně žalovan

Ačkoli je vždy lepší řešit všechny možné i nemožné pracovněprávní spory smírnou cestou, čas od času je dohoda mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem nedosažitelná. Poté přichází moment, kdy jedna ze stran je nucena uplatnit své právo na straně žalující, a druhá naopak účinně se bránit na straně žalované. Pracovněprávní spory mají navíc – oproti jiným občanskoprávním řízením – určitá specifika. Víte, která to jsou? Věnovat se jim budeme spolu s naším dalším hostem, soudkyní Obvodního soudu pro Prahu 4, JUDr. Hanou Kadaňovou, Ph.D.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu