Budou muset insolvenční správci zavřít své provozovny? Odpověď nabídne Konference Insolvence 2015.

V pátek 12. června se v Konferenčním centru CITY v Praze na Pankráci uskuteční Konference Insolvence 2015. Již druhý ročník konference zaměřené výhradně na insolvenční právo pořádá společnost Insolvence 2008, a.s.

Stejně jako loni i letos zůstává hlavním cílem konference vytvořit prostor pro výměnu informací mezi insolvenčními správci, soudci a dalšími zájemci o insolvenční právo. Program bude zaměřen na aktuální otázky a problémy, se kterými se můžete ve své praxi setkat a které musí insolvenční správci v rámci výkonu své činnosti řešit.

Dopolední část programu bude vyhrazena zajímavým přednáškám. Vybraní mluvčí promluví podrobněji o aktuálních tématech ze své praxe. Na plánované koncepční změny a záměry v oblasti insolvenčního práva nahlédnou účastníci s Mgr. Lubošem Dörflem. Nejčerstvější novinky v oblasti daňové problematiky v insolvenčním řízení objasní Mgr. Ing. Eva Hepperová. Mgr. Rostislav Krhut pohovoří o příjmech dlužníka v oddlužení a JUDr. Michal Žižlavský seznámí zájemce s testy insolvence korporací a s rozhodovacími analýzami.

Odpolední program Konference Insolvence 2015 bude věnován dvěma blokům panelové diskuze. Výše uvedení řečníci spolu s Mgr. Janem Kozákem, JUDr. Ing. Zdeňkem Strnadem, Ph.D, a JUDr. Tomášem Zadražilem pohovoří o aktuálních otázkách insolvence a pokusí se zodpovědět dotazy účastníků konference.

Věříme, že právě panelová diskuze bude pro všechny zúčastněné největším přínosem. Na jednom místě, v jeden čas budou moci sledovat účastníci vystoupení sedmi odborníků z praxe, kteří se ve svých názorech na mnohé otázky insolvenčního práva významně rozcházejí. V průběhu panelové diskuze tak představí své názory a společně prodiskutují jejich výhody i úskalí.

Pozornost bude věnována bezpochyby například pravidlům pro zřizování a fungování provozoven insolvenčních správců, otázkám, zda se budou zpřísňovat podmínky pro výkon funkce insolvenčních správců a jestli budou posíleny jejich pravomoci na úkor soudu. Otevřená diskuze přinese spoustu zajímavých podnětů a ovlivní další vývoj insolvenčního práva. Již nyní se můžete těšit na odpovědi na otázky, které zaznívají na poli insolvence stále častěji.

Kromě zajímavého programu Vás čeká příjemné setkání s řadou dalších kolegů, se soudci i s dalšími odborníky z praxe. Nenechte si ujít jedinou konferenci svého druhu v České republice. Staňte se i Vy součástí Konference Insolvence 2015! Registrovat se můžete na www.konferenceinsolvence.cz.

Konferenci Insolvence 2015 pořádá Insolvence 2008, a.s. ve spolupráci s ČAK a zájmovými organizacemi insolvenčních správců.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu