Menu

Aktuality

Další kolo úspěšné soutěže o nejlepší článek "Ukaž svou kreativitu V"!

Aktualityredakce16.03.2016
redakce16.03.2016

Lákají Tě témata, o kterých budou přednášet přední osobnosti českého práva na kongresu Právní prostor 2016? Napiš článek, pošli ho do souteže Ukaž svou kreativitu a pojeď s námi na kongres jako řádný účastník! Pravidla jsou jednoduchá a ve hře jsou i další hodnotné ceny!

CODEXIS ACADEMIA, ve spolupráci s redakcí právního portálu Právní prostor.cz, vyhlašuje již páté kolo úspěšné soutěže o nejlepší článek s právní tematikou Ukaž svou kreativitu V

Nech projevit svou kreativitu a pošli nám článek, který se bude zabývat „novou“ legislativou. Jako inspirace Ti mohou posloužit témata, která na kongresu budeme probírat - ať jde o legislativu novou nebo teprve připravovanou. Není důležité, zda Tvůj text bude podán formou úvahy, analýzy či jakékoliv jiné literární formy. Jediné, co Tě může omezit, je délka příspěvku, která je stanovena na max 5 000 znaků (včetně mezer a poznámek pod čarou)Příspěvek zašli nejpozději do 3. dubna 2016 na adresu redakce@pravniprostor.cz. Podrobná pravidla soutěže nalezneš na webu www.codexisacademia.cz.

Zaslané články bude hodnotit odborná porota, ve které zasednou prof. JUDr. Hana Marková, CSc., JUDr. Ing. Petra Gříbková, JUDr. PhDr. Vratislav Košťál, Mgr. et Mgr. Michal Vávra a Mgr. Klára Švandelíková.

Na tři nejúspěšnější autory čekají hodnotné ceny – řádné vstupné na prestižní odborný kongres Právní prostor 2016, kde budou vítězové zároveň slavnostně vyhlášeni v rámci galavečera kongresu, odborná literatura od nakladatelství Grada a ANAGzveřejnění článků na našem právním portálu a také věcné odměny.

Více o kongresu Právní prostor se dozvíš na www.kongrespravniprostor.cz.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři