Menu

Aktuality

Glatzová & Co. rozšiřuje základnu vedoucích advokátů o Jana Veselého

AktualityGlatzova & Co.13.07.2016
Glatzova & Co.13.07.2016

Jan Veselý se od 1. července 2016 stal vedoucím advokátem v advokátní kanceláři Glatzová & Co. Ve své praxi se zaměřuje na M&A, energetiku a korporátní právo a jeho posun na vyšší pozici je důsledkem kvalitní práce, kterou v kanceláři Glatzova & Co. vykonává.

„Pozice vedoucí advokát v naší kanceláři znamená předstupeň partnerství. Jsem ráda, že máme ve svém týmu dalšího advokáta, který na tuto pozici aspiruje. Jan pracuje v naší kanceláři už 6 let, odvádí špičkovou samostatnou práci, a má naprostou důvěru nás i našich klientů. Jeho povýšení je oceněním schopností, odbornosti a přístupu,“ říká Vladimíra Glatzová, zakládající partnerka kanceláře.

Jan Veselý je členem týmu advokátní kanceláře Glatzová & Co. od roku 2010, od počátku roku 2014 na pozici advokáta. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze.

Jan má široké zkušenosti získané při poskytování poradenství při řadě významných transakcí v oblasti fúzí a akvizic, stejně jako v oblasti energetiky – se zaměřením na obnovitelné zdroje a retailové vztahy. Ve svém volném čase se věnuje sportu a cestování.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři