Job Fair Kontakt 2015

Job Fair Kontakt 2015

Rád bych Vás jménem mezinárodní studentské organizace ELSA Praha pozval na již 15. ročník veletrhu pracovních příležitostí Job Fair Kontakt 2015.

David Němeček

David Němeček

student Právnické fakulty UK v Praze

David Němeček

student Právnické fakulty UK v Praze

Job Fair Kontakt se každým rokem koná na půdě Právnické fakulty Univerzity Karlovy a není tomu jinak i letos. Mezi dny 17. - 18. března vypukne tato významná událost právnické obce, která každoročně láká stovky studentů či absolventů nejen právnických fakult. Každým rokem je zájem o veletrh větší a to nejen ze strany návštěvníků, ale i prezentujících subjektů. Mezi významné společnosti, které se veletrhu již tradičně účastní, patří zejména Allen & Overy, Havel, Holásek & Partners, Ernst & Young, White & Case, BBH, Clifford Chance, KPMG.

To jsou všechno důvody, proč je veletrh Job Fair Kontakt stěžejní akcí pro všechny, kteří hledají nové pracovní příležitosti a nemají strach přihlásit se k těm nejlepším z nejlepších. 

Mimo expoziční stánky se návštěvníci mohou těšit na multimediální prezentace zúčastněných společností, kde budou mít jedinečnou možnost diskutovat s příslušnými zástupci prezentujících společností, ptát se na podmínky příjímacích řízení nebo zkušenosti z praxe. A i letos se všichni mohou těšit na vyhlášení výsledků soutěže studentských prací Essay Competition na téma “Aplikace přechodných ustanovení občanského zákoníku na závazky”. 

Zájemci o zahraniční stáže určitě ocení stánek ELSA Praha, kde se návštěvníci mohou informovat o programu STEP organizovaný ELSA, který každoročně zprostředkovává pracovní příležitosti po celém světě.  

Nikdy však nesmíme zapomínat na zábavu, a tak pro návštěvníky letošního ročníku připravujeme malé překvapení.  

Na všechny se budeme těšit v úterý a středu 17. - 18. března 2015 v “bazénu” Právnické fakulty Univerzity Karlovy.

 

Za ELSA Praha
David Němeček
Vice President Marketing

 

 

Líbil se vám náš článek? Ohodnoťte ho, prosím.

Diskuze k článku 0 komentářů

Všechny komentáře se zobrazí po vstupu do diskuze

Vstoupit do diskuze

Nejoblíbenější články