Job Fair Kontakt 2015

Rád bych Vás jménem mezinárodní studentské organizace ELSA Praha pozval na již 15. ročník veletrhu pracovních příležitostí Job Fair Kontakt 2015.

student Právnické fakulty UK v Praze

Job Fair Kontakt se každým rokem koná na půdě Právnické fakulty Univerzity Karlovy a není tomu jinak i letos. Mezi dny 17. - 18. března vypukne tato významná událost právnické obce, která každoročně láká stovky studentů či absolventů nejen právnických fakult. Každým rokem je zájem o veletrh větší a to nejen ze strany návštěvníků, ale i prezentujících subjektů. Mezi významné společnosti, které se veletrhu již tradičně účastní, patří zejména Allen & Overy, Havel, Holásek & Partners, Ernst & Young, White & Case, BBH, Clifford Chance, KPMG.

To jsou všechno důvody, proč je veletrh Job Fair Kontakt stěžejní akcí pro všechny, kteří hledají nové pracovní příležitosti a nemají strach přihlásit se k těm nejlepším z nejlepších. 

Mimo expoziční stánky se návštěvníci mohou těšit na multimediální prezentace zúčastněných společností, kde budou mít jedinečnou možnost diskutovat s příslušnými zástupci prezentujících společností, ptát se na podmínky příjímacích řízení nebo zkušenosti z praxe. A i letos se všichni mohou těšit na vyhlášení výsledků soutěže studentských prací Essay Competition na téma “Aplikace přechodných ustanovení občanského zákoníku na závazky”. 

Zájemci o zahraniční stáže určitě ocení stánek ELSA Praha, kde se návštěvníci mohou informovat o programu STEP organizovaný ELSA, který každoročně zprostředkovává pracovní příležitosti po celém světě.  

Nikdy však nesmíme zapomínat na zábavu, a tak pro návštěvníky letošního ročníku připravujeme malé překvapení.  

Na všechny se budeme těšit v úterý a středu 17. - 18. března 2015 v “bazénu” Právnické fakulty Univerzity Karlovy.

 

Za ELSA Praha
David Němeček
Vice President Marketing

 

 

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu