Menu

Aktuality

Job Fair Kontakt 2017 v Plzni - Veletrh pracovních příležitostí

Aktuality19.11.2017
19.11.2017

Job Fair Kontakt, veletrh pracovních příležitostí pro studenty a absolventy právnických fakult, se již tradičně konal na půdě Fakulty právnické ZČU v Plzni. Akci pořádal mezinárodní studentský spolek ELSA Plzeň, a to v úterý 7. listopadu.

Budoucí právníci měli možnost navštívit 11 advokátních kanceláří, zástupce z řad justice a účetní firmu. Oproti minulému ročníku se jejich počet navýšil. Návštěvníci tak měli šanci zjistit, jaké požadavky jsou na stážisty a zaměstnance kladeny či se dozvědět sebemenší detaily o jednotlivých kancelářích. Na fakultě se potkávali studenti všech ročníků s připravenými životopisy. Většinou byl zájem o ty z vyšších ročníků nebo absolventy, avšak hned několik kanceláří projevilo zájem i o studenty prvních ročníků.

Na JFK se představily následující advokátní kanceláře: Allen & Overy, Baker & McKenzie, BBH, Císař, Češka, Smutný, Clifford Chance, Dentons, Dvořák Hager & Partners a Moore Stephens, Havek Holásek & Partners, Prime Legal, Rödl & Partner, ROWAN LEGAL, Řanda Havel Legal. Akce se zúčastnil i Soudní dvůr Evropské unie.

Organizátoři si letošní veletrh považují za úspěšný, ohlasy jsou pozitivní a již se těší na další ročník.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Přihlásit se
Zapomenuté heslo
Jěště nemáte svůj účet?
Založte si účet a získejte spoustu výhod
Elektronický časopis
Mám zájem o elektronický časopis
Mediální partneři
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři