Aktuality | OTIDEA a.s. | 25.09.2017

Aktuality ze světa veřejných zakázek: přijďte diskutovat na konferenci

Praktické ukázky, zajímavá diskuze, profesní přínos, ale také společenská událost s lidmi, co ve veřejných zakázkách něco znamenají. To vše slibuje již 8. ročník konference skupiny OTIDEA k veřejným zakázkám. Koná se 10. října 2017 v Praze. Konference reflektuje roční působení zákona o zadávání veřejných zakázek a nese příznačný název „Ve složitosti je krása?“.

OTIDEA a.s.

Administrace a poradenství veřejných zakázek a koncesí

OTIDEA a.s.

Administrace a poradenství veřejných zakázek a koncesí

„Naši klienti se při aplikaci zákona o zadávání veřejných zakázek potýkají s různými nejasnostmi. Diskuze v jednotlivých blocích konference jim odpoví na mnohé z jejich otázek a usnadní jim každodenní práci,“ říká Kateřina Koláčková, ředitelka Otidea avz. V několika diskuzních blocích zazní témata jako elektronizace veřejných zakázek, hodnocení nejen na cenu nebo jak se nezbláznit před podpisem smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem.

Mezi vystupujícími se objeví odborná veřejnost, zástupci ministerstev (Pavel Herman, poradce ministryně MMR ČR, Tomáš Vyhnánek, náměstek ministra MF ČR, Leona Gergelová Šteigrová, Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, Ondřej Ječný, Ministerstvo vnitra ČR), odborníci ze zájmových organizací a mnozí další odborníci z praxe.

Celý program konference k nahlédnutí zde.

veřejné zakázky

Líbil se vám náš článek? Ohodnoťte ho, prosím.

Diskuze k článku 0 komentářů

Všechny komentáře se zobrazí po vstupu do diskuze

Vstoupit do diskuze

Nejčtenější články