Menu

Aktuality

Jubilejní XXV. Ročník konference Karlovarské právnické dny

AktualityMgr. Bc. Kamila Bartošová12.06.2017
Mgr. Bc. Kamila Bartošová12.06.2017

Ve dnech 8.-10. června 2017 se již tradičně konala konference XXV. Karlovarské právnické dny pod záštitou Spolku Karlovarské právnické dny – sdružení českých, německých, slovenských a rakouských právníků. Vyslechnout si příspěvky uznávaných odborníků z řad českých, německých a slovenských a rakouských advokátů, soudců či profesorů přijelo do kouzelného lázeňského města na 130 účastníků.

Konference se jako každý rok konala za přispění mnoha partnerů, mezi které patří rovněž portál Právní prostor.cz a právní informační systém Codexis. V slavnostním sále historického lázeňského hotelu Grandhotel Ambassador Národní dům zazněly příspěvky vztahující se k různým právním oblastem. Přednesena byla například dílčí témata týkající se občanského práva hmotného, občanského práva procesního, trestního práva či práva evropského a rovněž témata týkající se problematiky práva a internetu, autorského či insolvenčního práva. Vzhledem ke skutečnosti, že se jednalo o jubilejní XXV. ročník konference, byla některým účastníkům při příležitosti slavnostní recepce také předána ocenění za jejich přízeň a opakující se účast na konferenci.

Bližší informace o jednotlivých tématech přednesených na konferenci XXV. Karlovarské právnické dny a o celém průběhu konference přineseme na stránkách Právní prostor.cz v nejbližší dnech.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři