Odstartoval již VIII. ročník soutěže "Ukaž svou kreativitu"

CODEXIS ACADEMIA, ve spolupráci s redakcí právního portálu Právní prostor.cz a Svazem průmyslu a dopravy České republiky, vyhlašuje další kolo úspěšné soutěže o nejlepší článek s právní tematikou.

Lákají Tě témata, o kterých budou přednášet přední osobnosti českého práva na kongresu Právní prostor 2019? Napiš článek na Tebou vybrané téma a pojeď s námi na kongres jako řádný účastník! Pravidla jsou jednoduchá a ve hře jsou i další hodnotné a prestižní ceny!

Není důležité, zda bude Tvůj příspěvek podán formou úvahy, analýzy či jakékoliv jiné literární formy. Jediné, co Tě může omezit, je délka příspěvku, která je stanovena na max. 5 000 znaků (včetně mezer a poznámek pod čarou). Příspěvek pošli nejpozději do 26. března 2019 na adresu redakce@pravniprostor.cz. Podrobná pravidla soutěže nalezneš na webu www.codexisacademia.cz.

Zaslané články bude hodnotit odborná porota, ve které zasednou prof. JUDr. Hana Marková CSc., JUDr. Jitka Hlaváčková, JUDr. Ing. Petra Gříbková, Mgr. et Mgr. Michal Vávra a Mgr. et Mgr. Zuzana Cholastová.

Na tři nejúspěšnější autory čekají hodnotné a prestižní ceny – řádné vstupné na odborný kongres Právní prostor 2019, kde budou vítězové zároveň vyhlášeni v rámci galavečera kongresu, zveřejnění článků na našem právním portálu a také věcné odměny.

Více o kongresu Právní prostor se dozvíš na www.kongrespravniprostor.cz.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Další články

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu