Menu

Aktuality

Otisk udržitelné módy v právu aneb jak tvořit zodpovědně

AktualityÚstav práva módního průmyslu05.11.2017
Ústav práva módního průmyslu05.11.2017

Ústav práva módního průmyslu si Vás dovoluje pozvat na seminář na téma "Otisk udržitelné módy v právu aneb jak tvořit zodpovědně".

Seminář je určen zejména návrhářům, kteří se zajímají o problematiku udržitelné módy a chtěli by zjistit, jak je oblast udržitelné módy regulována a jaký dopad má tato regulace v praxi. Seminář představí iniciativy a nástroje, které v současnosti podporují udržitelnou módu a její tvůrce. Dále se bude věnovat specifickým otázkám souvisejícím s udržitelnou módou jako je transparentnost dodavatelského řetězce a relevantní smluvní ujednání, eco-labeling, upcycling. Seminář kromě jiného nabídne odpověď na otázku: Jaké cesty vedou k udržitelné značce?

V rámci semináře vystoupí Eva Fenclová (Nedelka Kubáč advokáti), Eva Urbanová (NILA), a Petra Gupta Valentová. Seminář se koná díky podpoře SmetanaQ, odborného portálu Právní prostor.cz a Nespresso.

Seminář je pro zájemce z řad návrhářů a designérů ZDARMA, pro ostatní je vstup zpoplatněn 500 Kč. Seminář se koná ve středu 8. listopadu 2017 od 09:30 do 12:00 hod. ve SmetanaQ Gallery (3.patro), Smetanovo nábřeží 334/4, Praha 1, 110 00.

Přihlášky zasílejte prostřednictvím registračního formuláře zde.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Přihlásit se
Zapomenuté heslo
Jěště nemáte svůj účet?
Založte si účet a získejte spoustu výhod
Elektronický časopis
Mám zájem o elektronický časopis
Mediální partneři
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři