Právní prostor 2015 - (NE)MOŽNÉ PODOBY PRÁVA

21. a 22. dubna 2015 se v Seči-Ústupkách uskuteční již 5. ročník prestižního odborného kongresu PRÁVNÍ PROSTOR, tentokrát s mnohoznačným podtitulem (NE)MOŽNÉ PODOBY PRÁVA. Program kongresu bude opět rozdělen do dvou dní a přednášející vystoupí s příspěvky z oblastí práva trestního, pracovního, energetického, soutěžního, občanského i finančního, zaměří se také na právo cestovního ruchu či možné alternativy řešení sporů.

Program kongresu bude opět rozdělen do dvou dní a přednášející vystoupí s příspěvky z oblastí práva trestního, pracovního, energetického, soutěžního, občanského i finančního, zaměří se také na právo cestovního ruchu či možné alternativy řešení sporů.

Na programu setkání bude rovněž diskuse o připravované novele trestního řádu a zákonu o státním zastupitelství, daňových novinkách či whistleblowingu (upozornění na nezákonné praktiky zaměstnavatele). Chybět nebude ani téma z rodinného práva v podobě rozvodů s možnými formami vypořádání společného jmění manželů a upozorněním na jejich případné „odklony“.

Také letos se odborníci zaměří na aktuální otázky české justice s tématy, jako je samostatná soudcovská rada nebo připravovaná novela civilního procesu.

5. ročník odborného kongresu se koná pod záštitou Ministerstva spravedlnosti ČR, Soudcovské unie ČR a Svazu průmyslu a dopravy ČR a za podpory odborného partnera Unie podnikových právníků ČR.

Více informací a podrobnosti o přednášejících a programu kongresu naleznete na webových stránkách kongresu na www.kongrespravniprostor.cz, kde se také můžete registrovat a zajistit si tak účast na největším právnickém kongresu svého druhu v České republice!

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Další články

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu