Menu

Aktuality

Právnická vysočina se opět blíží

Aktuality28.03.2016
28.03.2016

Právnická Vysočina se opět blíží! Tradiční akce, která se letos koná již po devatenácté a navazuje na 25 ročníků pochodu Brno-Mikulov, je skvělou příležitostí potkat se se svými kamarády z dob studia nebo navázat přátelství nová. Právnická Vysočina je místem, kde se v neformálním prostředí každoročně setkávají studenti, učitelé i absolventi a vychutnávají si spolu čerstvě probuzenou jarní přírodu.

Letošní ročník Právnické vysočiny pořádá ELSA Brno ve spolupráci s advokátní kanceláří THT.

Letos se bude akce konat dne 23. dubna 2016 od 10:00. Start v Bílovicích nad Svitavou u restaurace Sokolovna. Do místa určení se nejlépe dostanete z brněnského hlavního nádraží vlakem č. 4710 v 9:01 hodin. Cesta od nádraží k hospodě bude vyznačená plakáty PV.

Celá délka trasy, která je vedena po značených turistických stezkách z Bílovic nad Svitavou přes Útěchov, Vranov, Adamov a Babice nad Svitavou zpět do místa startu, činí cca 25 km. Trasa však pamatuje na dostatek příležitostí k zastavení, odpočinku a načerpání nových sil před další cestou. Pro nejrychlejší z Vás, máme nachystané lákavé ceny.

Letos poprvé i závod na kolech pro ty, kterým přijde trasa dlouhá a náročná, nebo prostě jen radši jezdíte na kole, než chodíte pěšky.

Pokud Právnickou Vysočinu nechcete pojmout v sportovním duchu, nezoufejte. Po ukončení akce bude možné něco dobrého zakousnout, podívat se společně na fotky, zazpívat si, potkat staré známé a i navázat nová přátelství.

Program

  • 9:15 – 9:45 Registrace (Startovné dobrovolné)
  • 9:45 Zahájení, úvodní informace
  • 10:00 Start
  • 16:00 - 17:00 Vyhlášení

Přijďte podpořit dlouholetou tradici právnických pochodů a vytvořit skvělou atmosféru své „alma mater“, Právnické fakulty Masarykovy univerzity.

Akce proběhne pod záštitou děkanky Doc. JUDr. Markéty Selucké, Ph. D.

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/801746093263729/

Webové stránky: http://pravnickavysocina.cz/

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři