Menu

Aktuality

Soutěž o nejlepší článek "Ukaž svou kreativitu VI" odstartována!

Aktualityredakce12.03.2017
redakce12.03.2017

Redakce webového portálu Právní prostor.cz ve spolupráci s právním informačním systémem CODEXIS ACADEMIA vyhlašuje soutěž o nejlepší studentský článek s právní tematikou.

Lákají Tě témata, o kterých budou přednášet přední osobnosti českého práva na kongresu Právní prostor 2017? Napiš článek na Tebou vybrané téma a pojeď s námi na kongres jako řádný účastník! Pravidla jsou jednoduchá a ve hře jsou i další hodnotné a prestižní ceny!

Není důležité, zda Tvůj příspěvek bude podán formou úvahy, analýzy či jakékoliv jiné literární formy. Jediné, co Vás může omezit, je délka příspěvku, která je stanovena na max. 5 000 znakůVaše příspěvky zasílejte nejpozději do 7. dubna 2017 na adresu redakce@pravniprostor.cz. Podrobná pravidla soutěže nalezneš na webu www.codexisacademia.cz.

Zaslané články bude hodnotit odborná porota, ve které zasednou prof. JUDr. Hana Marková, CSc., JUDr. Monika Forejtová, Ph.D., JUDr. Ing. Petra Gříbková, Mgr. et Mgr. Michal Vávra a Ing. Václav Chládek.

Na tři nejúspěšnější autory čekají hodnotné a prestižní ceny – řádné vstupné na odborný kongres Právní prostor 2017, kde budou vítězové zároveň vyhlášeni, zveřejnění článků na našem právním portálu a také věcné odměny.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři