Změna termínu Právnického plesu 2019

Praha, 18. února 2019 - Z důvodu dnešního vyhlášení havarijního stavu a omezení provozu Obecního domu jsme nuceni zrušit stávající termín konání Právnického plesu v sobotu 23. února. Všem se tímto omlouváme a současnou situaci aktivně řešíme s Obecním domem. Právnický ples je pořádán Spolkem českých právníků Všehrd ve spolupráci s Právnickou fakultou Univerzity Karlovy. Odborný portál Právní prostor.cz je mediálním partnerem Právnického plesu.

Adam Zvonařpředseda plesového výboru, Spolek českých právníků Všehrd

Dne 18. února v ranních hodinách byla ze strany Obecního domu oznámena skutečnost, že ze stropu ve Smetanově síni se samovolně uvolnily dva malé kusy štuku. Po konzultaci s odborníky a s ohledem na zajištění bezpečnosti návštěvníků dospělo vedení Obecního důmu k závěru, že místo je nutné dále ohledat, aby se vyloučila možnost dalšího pádu částí stropu. Předpokládá se, že k opravě poškozených míst, spolu se stavbou a následnou demontáží lešení budou prostory Obecního domu po dobu tří týdnů uzavřeny.

Náhradní termín Právnického plesu, který se uskuteční v Obecním domě, byl stanoven na sobotu 23. března 2019. Z naší strany garatntujeme shodný program, s vyjímkou zpěvačky Petry Janů.

V případě, že došlo ze strany návštěvníků k časové kolizi s novým termínem konání plesu, jsme plně připraveni vrátit vstupné za již zakoupené vstupenky.

Způsob a podmínky pro vrácení vstupného oznámíme v pondělí 25. února našim zákazníkům prostřednictvím webových stránek spolku Všehrd, facebookvé události a e-mailů zákazníků společnosti goout.cz. 

Děkujeme za pochopení.

Tisková zpráva Obecního domu: http://www.obecnidum.cz/wp-content/uploads/2019/02/Tisková-zpráva-Obecn%C3%AD-dům-a.s..pdf

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Sdílejte článek
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři