Přispěvky autora

AktualityHAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář08.10.2020

Dopady pandemie nejen v souvislosti s nouzovým stavem

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu od 5. října 2020 na dobu 30 dnů Vám přinášíme aktuální přehled dopadů pandemie, hlavních změn a přijatých opatření ve vybraných oblastech práva. Řada aktuálně účinných opatření byla nařízena již v průběhu jara či na podzim ještě před znovuzavedením nouzového stavu. Ten byl nyní vyhlášen proto, že je z důvodů zhoršující se epidemiologické situace třeba činit další přísnější opatření, která zasahují více do základních práv a svobod. A to lze pouze v tomto mimořádném režimu.
AktualityHAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář23.03.2017

Havel, Holásek & Partners získala ocenění za nejlepší pracovní prostředí v ČR mezi advokátními kancelářemi

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners získala ocenění v prvním ročníku soutěže Kanceláře roku, jejímž cílem bylo docenit firmy, které investují do kvalitního pracovního prostředí. Odborná porota složená z předních osobností z oblasti architektury, designu, kancelářského vybavení a HR hodnotila interiéry kanceláří v devíti kategoriích z hlediska výjimečnosti a designu prostor, inovace celkové atmosféry a především kvality pracovního prostředí pro samotné zaměstnance. Havel, Holásek & Partners získala první cenu v kategorii advokátní kanceláře.
AktualityHAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář13.03.2017

Havel, Holásek & Partners je podle studentů právnických fakult v ČR nejžádanějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi

Největší česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners získala třetí rok po sobě prvenství v žebříčku TOP Zaměstnavatelé a i v roce 2017 se stala nejžádanějším zaměstnavatelem v České republice mezi advokátními kancelářemi. Studenti právnických fakult s nejlepšími studijními výsledky navíc zařadili kancelář v letošní anketě poprvé i na první místo v kategorii Právník, kde v předchozích ročnících dominovaly mezinárodní právnické firmy. Výsledky studie zveřejnila Asociace studentů a absolventů.
AktualityHAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář24.01.2016

Havel, Holásek & Partners zůstává i v roce 2016 nejžádanějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners obhájila své loňské prvenství v žebříčku TOP zaměstnavatelé a i v roce 2016 se stala nejžádanějším zaměstnavatelem v České republice mezi advokátními kancelářemi. Výsledky studie zveřejnila Asociace studentů a absolventů.
AktualityHAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář19.01.2016

Podle agentury Who´s Who Legal má Havel, Holásek & Partners nejvíc špičkových odborníků v oblasti telekomunikace, médií a technologií v České republice

Prestižní britská ratingová agentura Who’s Who Legal zveřejnila celosvětový přehled nejlepších právníků pro oblast telekomunikace, médií a technologií. Publikace Who´s Who Legal: Telecommunications Media & Technology 2016 uvádí ve svém výčtu celkem šest nejlépe hodnocených právníků v této oblasti pro Českou republiku, z nichž tři působí v Havel, Holásek & Partners. Tři další advokátní kanceláře mají po jednom zástupci.
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři