Menu

Aktuality

Registr smluv na konferenci Právo ve veřejné správě

Aktualityredakce25.09.2017
redakce25.09.2017

Konference Právo ve veřejné správě, která proběhne v brněnském Bobycentru 7. 11. 2017, přinese řadu zajímavých témat, mezi kterými nesí chybět ani problematika registru smluv.

Již více než rok je v našem právním řádu zakotven institut registru smluv. Jeho zavedení se dotklo nejen subjektů státní správy a samosprávy, které jsou při zveřejňování smluv povinny postupovat v souladu se zákonem o registru smluv. Ten byl ovšem za krátkou dobu své existence již dvakrát novelizován. I to vnáší do celé problematiky mnoho nejasností.

Registr smluv prakticky je téma, se kterým na konferenci Právo ve veřejné správě vystoupí Petr Bouda, právník z týmu veřejného práva ve Frank Bold Advokáti, který se zaměřuje především na problematiku registru smluv, corporate governance státem vlastněných podniků a kompetence NKÚ. Podílel se na tvorbě zákona o registru smluv a připomínkoval jej, jakož i řadu dalších právních předpisů. Je hlavním autorem odborného komentáře zákona o registru smluv a dalších publikovaných analýz z oblasti veřejného práva. Účastníci konference, kteří se s registrem smluv denně potýkají, se tak mohou na jeho příspěvek rozhodně těšit.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Přihlásit se
Zapomenuté heslo
Jěště nemáte svůj účet?
Založte si účet a získejte spoustu výhod
Elektronický časopis
Mám zájem o elektronický časopis
Mediální partneři
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři