Další kolo úspěšné soutěže o nejlepší článek "Ukaž svou kreativitu IV"!

CODEXIS ACADEMIA, ve spolupráci s redakcí právního portálu Právní prostor.cz, vyhlašuje další kolo úspěšné soutěže o nejlepší článek s právní tematikou.

Nechte projevit svou kreativitu, pošlete nám článek na téma některé z oblastí práva, které se bude věnovat odborná konference PRÁVO VE VEŘEJNÉ SPRÁVĚ 2015 a vyhrajte vstup na tuto konferenci!

Není důležité, zda Váš příspěvek bude podán formou úvahy, analýzy či jakékoliv jiné literární formy. Jediné, co Vás může omezit, je délka příspěvku, která je stanovena na max. 5 000 znaků. Vaše příspěvky zasílejte nejpozději do 20. října 2015 na adresu redakce@pravniprostor.cz. Podrobná pravidla soutěže naleznete na webu www.codexisacademia.cz.

Zaslané články bude hodnotit odborná porota, ve které zasednou prof. JUDr. Hana Marková CSc., JUDr. Ing. Petra Gříbková, Mgr. et Mgr. Michal Vávra a Klára Švandelíková.

Na tři nejúspěšnější autory čekají hodnotné ceny – řádné vstupné na odbornou konferenci PRÁVO VE VEŘEJNÉ SPRÁVĚ 2015, kde budou vítězové zároveň slavnostně vyhlášeni v rámci programu, zveřejnění článků na našem právním portálu, a také věcné odměny.

 

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Další články

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu