Konference Právo ve veřejné správě, již posedmé

Odborníci z různých oblastí práva se již posedmé sejdou na konferenci Právo ve veřejné správě, aby nejen se zástupci státní správy a samosprávy diskutovali o aktuálních otázkách z teorie i praxe.

Letošní ročník konference Právo ve veřejné správě se poprvé uskuteční hned ve dvou městech, a to v Brně a v Praze. Účastníci se na každém místě mohou těšit na jiná témata a přednášející, nejaktuálnější otázky se ale budou řešit na obou fórech. Řeč tak bude o často skloňovaném GDPR a obě konference se dotknou zákona o svobodném přístupu k informacím. Na Brněnském setkání se mohou účastníci těšit na příspěvek ohledně vad díla, nemajetkové újmy způsobené nepřiměřenou délkou řízení či na příspěvek přibližující zákon o střetu zájmů. V Brně přijde na řadu i krátká lekce etikety, na Pražské konferenci se můžete těšit na územní plánování a stavební řád, e-government a digitalizaci nebo na otázky související s povinnou elektronizací veřejných zakázek.

Bližší informace o konferenci se dozvíte na stránkách www.pvvs.cz, odborný portál Právní prostor.cz je již tradičně mediálním partnerem akce.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři