Aktuality | redakce | 16.10.2018

Konference Právo ve veřejné správě, již posedmé

Konference Právo ve veřejné správě, již posedmé

Odborníci z různých oblastí práva se již posedmé sejdou na konferenci Právo ve veřejné správě, aby nejen se zástupci státní správy a samosprávy diskutovali o aktuálních otázkách z teorie i praxe.

redakce

redakce

redakce

Letošní ročník konference Právo ve veřejné správě se poprvé uskuteční hned ve dvou městech, a to v Brně a v Praze. Účastníci se na každém místě mohou těšit na jiná témata a přednášející, nejaktuálnější otázky se ale budou řešit na obou fórech. Řeč tak bude o často skloňovaném GDPR a obě konference se dotknou zákona o svobodném přístupu k informacím. Na Brněnském setkání se mohou účastníci těšit na příspěvek ohledně vad díla, nemajetkové újmy způsobené nepřiměřenou délkou řízení či na příspěvek přibližující zákon o střetu zájmů. V Brně přijde na řadu i krátká lekce etikety, na Pražské konferenci se můžete těšit na územní plánování a stavební řád, e-government a digitalizaci nebo na otázky související s povinnou elektronizací veřejných zakázek.

Bližší informace o konferenci se dozvíte na stránkách www.pvvs.cz, odborný portál Právní prostor.cz je již tradičně mediálním partnerem akce.

konference právo ve veřejné správě

Líbil se vám náš článek? Ohodnoťte ho, prosím.

Diskuze k článku 0 komentářů

Všechny komentáře se zobrazí po vstupu do diskuze

Vstoupit do diskuze

Nejčtenější články