Aktuality | redakce | 07.11.2017

Konference Právo ve veřejné správě zahajuje svou odpolední část

Konference Právo ve veřejné správě zahajuje svou odpolední část

Účastníci konference Právo ve veřejné správě, která se dnes koná v brněnském Bobycentru, si vyslechli první tři přednášky, a to o registru smluv, správním trestání a trestní odpovědnosti za pochybení při správě cizího majetku.

redakce

redakce

redakce

Úvodní blok otevřel Mgr. Petr Bouda a ve svém příspěvku se věnoval registru smluv, a to z praktického pohledu, především upozorňoval na úskalí správného zveřejňování smluv. Po krátké přestávce na něj navázal svým vystoupením JUDr. Lukáš Potěšil, Ph.D, který seznámil účastníky s právní úpravou správního trestání, jejími novými principy a instituty. Příspěvek JUDr. Tomáše Sokola, který dopolední blok zakončil, řešil trestní odpovědnost za pochybení při správě cizího majetku v důsledku důvěry ve správnost odborné expertizy.

Dnes se ještě můžeme těšit na příspěvky k zadávání veřejných zakázek na kvalitu, aplikačním problémům ve smluvním právu či k ochraně osobních údajů ve světle obecného nařízení GDPR. Příspěvky z konference si budete v následujících týdnech moci přečíst i na našem právním portálu Právní prostor.cz.

konference právo ve veřejné správě

Líbil se vám náš článek? Ohodnoťte ho, prosím.

Diskuze k článku 0 komentářů

Všechny komentáře se zobrazí po vstupu do diskuze

Vstoupit do diskuze

Nejčtenější články