Menu

Aktuality

Konference Právo ve veřejné správě zahajuje svou odpolední část

Aktualityredakce06.11.2017
redakce06.11.2017

Účastníci konference Právo ve veřejné správě, která se dnes koná v brněnském Bobycentru, si vyslechli první tři přednášky, a to o registru smluv, správním trestání a trestní odpovědnosti za pochybení při správě cizího majetku.

Úvodní blok otevřel Mgr. Petr Bouda a ve svém příspěvku se věnoval registru smluv, a to z praktického pohledu, především upozorňoval na úskalí správného zveřejňování smluv. Po krátké přestávce na něj navázal svým vystoupením JUDr. Lukáš Potěšil, Ph.D, který seznámil účastníky s právní úpravou správního trestání, jejími novými principy a instituty. Příspěvek JUDr. Tomáše Sokola, který dopolední blok zakončil, řešil trestní odpovědnost za pochybení při správě cizího majetku v důsledku důvěry ve správnost odborné expertizy.

Dnes se ještě můžeme těšit na příspěvky k zadávání veřejných zakázek na kvalitu, aplikačním problémům ve smluvním právu či k ochraně osobních údajů ve světle obecného nařízení GDPR. Příspěvky z konference si budete v následujících týdnech moci přečíst i na našem právním portálu Právní prostor.cz.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Přihlásit se
Zapomenuté heslo
Jěště nemáte svůj účet?
Založte si účet a získejte spoustu výhod
Elektronický časopis
Mám zájem o elektronický časopis
Mediální partneři
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři