Menu

Aktuality

Kongres Právní prostor 2017: Videorozhovor s Liborem Vávrou o odposleších

Aktualityredakce11.06.2017
redakce11.06.2017

V rámci již 7. ročníku odborného právního kongresu Právní prostor 2017 vystoupil se svým příspěvkem na téma "Povolování odposlechu a jejich použitelnost v trestním řízení" předseda Městského soudu v Praze JUDr. Libor Vávra. Krátký videorozhovor, který je upoutávkou k přepisu přednášky, na niž se můžete těšit na našem webu již tuto středu, naleznete níže.

JUDr. Libor Vávra absolvoval Právnickou fakultu UK v roce 1986, kde následně získal titul JUDr. Soudcem od roku 1989, nejprve u Obvodního soudu pro Prahu 10, od roku 1994 člen odvolacího senátu Městského soudu v Praze. V roce 1999 jmenován předsedou Obvodního soudu pro Prahu 1. Nyní působí jako předseda Městského soudu v Praze. Jeho specializací je trestní právo, které také vyučuje na Vysoké škole manažerské informatiky a ekonomiky v Praze. Je členem vědecké rady Právnické fakulty UK.

Bývalý viceprezident a ve dvou volebních obdobích prezident Soudcovské unie ČR, nyní čestný prezident. V letech 2005 až 2011 člen správní rady Transparency International.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři