Nová online platforma – právní poradna online

Advokátní kanceláře aktuálně řeší spoustu problémů, které zapříčinila epidemie koronaviru. Jedním z nich je nemožnost setkat se s klientem osobně z důvodu nařízené karantény. Případy klientů však nemohou zůstat nepovšimnuty a být odloženy. Jak tedy řešit tuto situaci? Chcete i nadále efektivně řešit problémy Vašich klientů? Společnost ATLAS GROUP má pro Vás řešení!

Uvádí na trh nový produkt – online právní platformu, která si klade za cíl propojit advokátní kanceláře s jejich klienty.

Jste advokátní kancelář? A je pro Vás těžké v současné situaci vykonávat Vaši práci? Přesměrujte si své klienty online. Poskytněte jim právní rady a pomozte jim ze složité situace. Vše z bezpečí kanceláře/domova.

KVALITNÍ ONLINE PRÁVNÍ PLATFORMA – Mějte vše k dispozici na jednom místě: chat s klientem a jeho historii, videohovory, nahrané dokumenty i okamžité online platby.

JEDNODUCHOST – Stačí jeden klik pro začátek komunikace online. Do Vašeho webu bude implementováno chytré tlačítko, díky kterému se s klienty v aplikaci spárujete ihned. Nemáte web? Vývojáři ze společnosti ATLAS GROUP Vám ho zdarma vytvoří. Umístí na něj Vaše logo, kontakt a tlačítko pro přesměrování Vašich klientů do aplikace.

VAŠE BEZPEČNOST V NEBEZPEČNÉ DOBĚ – Poskytujte právní pomoc z pohodlí Vaší kanceláře/domova, bez nutnosti osobního kontaktu s kýmkoliv.

ÚSPORA ČASU A FINANCÍ – Získejte kvalitní nástroj ke komunikaci, bez nutnosti velkých finančních a časových investic do tvorby vlastní aplikace. Společnost ji připravila za Vás. Pro Vás.

PŘIJÍMEJTE PLATBY OKAMŽITĚ - Domluvte si s klientem podmínky a vystavte požadavek na platbu. Platforma obsahuje bezpečnou platební bránu.

MAXIMÁLNÍ ZABEZPEČENÍ - Pracujte s aplikací postavenou s důrazem na maximální zabezpečení. Veškeré konverzace jsou šifrovány.

RESPONZIVITA - Uživatelsky přívětivé rozhraní aplikace. Funguje na jakémkoliv zařízení - počítač, mobil, tablet.

To vše v sobě snoubí tato nová platforma. Přesvědčte se o jejich výhodách Vy sami.

Jak aplikace funguje, se dozvíte v podrobném návodu:

Na webu www.mojeak.cz vyplňte registrační formulář. Vyčkejte, než se Vám ozve zástupce společnosti. Společně dolaďte detaily spolupráce.

PROPOJTE SE S VAŠIMI KLIENTY ONLINE A MĚJTE VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ. JEŠTĚ DNES

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři