Menu

Aktuality

XVI. Reprezentační ples Městského soudu v Praze

AktualityMgr. Hana Treutlerová29.01.2017
Mgr. Hana Treutlerová29.01.2017

V prosinci minulého roku proběhl již 16. ročník reprezentačního plesu Městského soudu v Praze. Ples se uskutečnil tradičně v prostorách novorenesančního paláce Žofín.

V prosinci proběhl již XVI. ročník reprezentačního plesu Městského soudu v Praze. Ples se uskutečnil tradičně v prostorách novorenesančního paláce Žofín.

Pořadatelé, Městský soud v Praze a agentura CRS, i letos připravily večer plný zábavy. Hosté se mohli těšit na sopranistku Markétu Mátlovou, zpěváky Moniku Absolonovou a Jana Kalouska. Večerem přítomné provázel herec a moderátor Jan Čenský.

Tohoto plesu se již tradičně účastní i advokátní kanceláře. Co je k tomu vede a v čem vidí přínos takovýchto událostí? „V současné hektické době není mnoho příležitostí se na chvíli zastavit a v přátelské atmosféře se potkat s kolegy z různých nejenom právních kruhů,“ vysvětluje Petr Malý, partner advokátní kanceláře Scholz & Malý, a dodává, že právě „toto je důvodem, proč se naše kancelář rozhodla stát se partnerem tohoto reprezentačního plesu.“ Podobný názor má i Ondřej Trubač, partner advokátní kanceláře Bříza & Trubač: "Domníváme se, že i pro advokátní kancelář je důležité podporovat kulturně-společenské události, a proto jsme se rozhodli minulý ročník plesu Městského soudu v Praze podpořit.“

K otázce, zda by advokátní kanceláře měly podporovat podobné společenské události, Petr Malý dále říká: „Určitě ano. V rámci naší advokátní kanceláře se podobné akce snažíme podporovat dlouhodobě, zejména ty spojené s charitativními účely. Dělá nám radost, když můžeme pomoci tam, kde je to třeba.“

Dalšího ročníku plesu Městského soudu se dočkáme sice až za rok, ale v nejbližší době se můžete těšit na již tradiční Právnický ples pořádaný Spolkem českých právníků Všehrd konaný dne 25.2.2017 v Obecním domě v Praze.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři