EU Law: The Four Freedoms – Letní škola Common Law Society

Common Law Society Vás zve na mezinárodní letní školu „EU Law: The Four Freedoms, A View from a Mountain“, která se uskuteční od 6. do 20. července 2014 na Patejdlově boudě ve Špindlerově mlýně.

Právnická fakulta UK v Praze, Český olympijský výbor
Foto: Fotolia

Téma letošního třetího ročníku letní školy, která se odehraje v anglickém jazyce, se zaměří na právo vnitřního trhu Evropské unie, konkrétně na jeho čtyři základní svobody – volný pohyb zboží, osob, služeb a kapitálu.

Jako hlavní hosté vystoupí na letní škole profesorka evropského práva na University of Cambridge Catherine Barnard a soudce Soudního dvora Evropské unie Marko Ilešič. Pozvání podělit se o své znalosti a zkušenosti s právem vnitřního trhu EU přijali i další významní hosté, jmenovitě Alberto Alemanno, Michal Bobek, Maja Brkan, Ciarán Burke, Daniel Sarmiento a Stefaan Van den Bogaert. Účastníci letní školy se zároveň mohou těšit na obecný kurz, který je uvede do tajů čtyřech svobod vnitřního trhu, stejně jako na specializovaný kurz, během něhož se studenti z celého světa seznámí s vnitřním trhem EU z širší perspektivy za pomocí ústavní a politické teorie, politické ekonomie, sociální teorie či sociologie.

Veškeré informace o letní škole, včetně přihlášky, kterou je nutné vyplnit a odevzdat do 11. května 2014, naleznete na internetových stránkách http://summer.society.cz. V případě jakýchkoliv otázek či nejasností nás, prosím, neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese summer@society.cz. Budeme se těšit na shledanou v červenci v Krkonoších!

Za organizační tým Common Law Society,

Jan Exner

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články