Kongres Právní prostor 2017: Videorozhovor s Radkem Buršíkem o daňovém právu

Na již sedmém ročníku odborného právního kongresu Právní prostor 2017, který se konal ve dnech 25. až 26. dubna, vystoupil Mgr. Radek Buršík s příspěvkem na téma "Specifika dokazování v daňovém řízení ve vztahu k účasti na podvodu DPH". Krátký videorozhovor k tématu níže je zároveň ochutnávkou přepisu přednášky, na který se můžete těšit již zítra.

Mgr. Radek Buršík je vedoucím advokátem v PricewaterhouseCoopers Legal s.r.o. advokátní kancelář. Specializuje se na oblast daňového práva hmotného i procesního, správního práva a trestního práva daňového. Zaměřuje se především na daňové spory a má rozsáhlé zkušenosti se zastupováním klientů v různých fázích daňového řízení i v řízení před správními soudy.

Dále se věnuje právu obchodních společností, se zaměřením na odpovědnost managementu a corporate governance, a sporné agendě. Před zahájením advokátní praxe působil mj. i na Ministerstvu financí, kde podílel se na přípravě právních předpisů v oblasti daní a účetnictví. Je absolventem magisterského studia na Právnické fakultě Západočeské univerzity, advokátem zapsaným u České advokátní komory a členem Kontrolní rady České advokátní komory.

Hodnocení článku
100%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Další články

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu