Soutěž o nejlepší článek „Ukaž svou kreativitu II“ již zná své vítěze!

Soutěž o nejlepší článek s právní tematikou „Ukaž svou kreativitu II“, kterou pořádal portál Právní prostor.cz ve spolupráci s právním informačním systémem ve verzi pro studeny práv CODEXIS ACADEMIA, se setkala se zájmem studentů, svými články přispělo hned několik talentovaných autorů a odborná porota neměla jednoduché rozhodování.

Zadání znělo jasně – napsat článek na téma některé z oblastí, kterými se bude zabývat blížící se odborná konference Právo ve veřejné správě 2014 (podle programu konference).

Nejvydařenější články zaměřené na tematiku veřejné správy nám do redakce poslali:

  1. místo: Martin Pečinka (Právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze), Služební zákon, jak to vidím já
  2. místo: Dominik Žídek (Právnická fakulta Masarykovy univerzity v Brně), Zápis pachtu do katastru nemovitostí – stává se z obligačního vztahu vztah věcně-právní?
  3. místo: Jiří Bálek (Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci), NOZ a jeho aplikace v obecné soukromoprávní rovině

Autoři vítězných článků získali registraci na konferenci Právo ve veřejné správě, kde budou zároveň během programu vyhlášeni a obdrží další zajímavé ceny, nejkvalitnější články zveřejníme na našem portálu. Výhercům gratulujeme a těšíme se na setkání na konferenci!

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Další články

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu